Opis

Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo - siedlisko wraz z budynkami o dużym potencjale. Można między innymi prowadzić działalność gospodarczą, chociażby ze względu na bardzo dobre położenie.

Posiadłość leży w województwie mazowieckim, w gminie Belsk Duży, przy trasie S-7, w odległości 50km od Warszawy i 50km od Radomia.

Powierzchnia fizyczna 1,64 ha, powierzchnia przeliczeniowa 1,996 ha, co oznacza ziemię klasy llla i lVa. Około 1 ha obejmuje sad wiśniowy w pełni owocujący, reszta powierzchni to winnica oraz budynki. Całość ogrodzona, podobnie jak i budynki. Doskonały i szybki dojazd do Warszawy, jak i Radomia, ok. 300 m sklep spożywczy sieciowy, w odległości 500 m szkoła podstawowa. Wszystkie dojazdy drogami asfaltowymi, oraz dojście chodnikiem.

Do budynków doprowadzony gaz ziemny (od 1945 r.), co przekłada się na centralne ogrzewanie gazowe w domach mieszkalnych, prąd (siła) oraz wodociąg gminny. Oprócz wodociągu, w gospodarstwie znajdują się 3 studnie kręgowe, a także studnia głębinowa. Budynki mieszkalne posiadają zbiorniki szambowe.

W skład budynków wchodzą: dom mieszkalny drewniany ocieplony i otynkowany, z wymienionymi oknami, o wymiarach 11m x 12m i składa się z pięciu pokoi (jeden na piętrze z balkonem), kuchni, łazienki, przedpokoju i ganku (ganek murowany). W domu jest bieżąca woda, centralne ogrzewanie gazowe, a także kominek, światło(siła). Cała instalacja wodno -kanalizacyjna wymieniona 3 lata temu.

Kolejny budynek o wymiarach około 30m x 10m, jest budynkiem gospodarczo-mieszkalnym. Całość budynku podpiwniczona, a w części gospodarczej (10m x 20m) zainstalowane dwie windy.

Reszta budynku, to część mieszkalna ok. 10m x10m, z trzema pokojami, kuchnią, łazienką, spiżarką, przedpokojem i gankiem. Dwa lata temu wymieniona instalacja kanalizacyjna, zewnętrzna. Również woda bieżąca, prąd (siła), centralne ogrzewanie gazowe.

Następny budynek to budynek z dwoma garażami,o wymiarach 5m x14m, w tym jeden z kanałem do remontu samochodów oraz dwa pomieszczenia mieszkalne (tzw. letnie mieszkania).
Następnie jest duża wiata obudowana o wymiarach 7m x 24m z wybetonowanym podłożem, a także mniejsza wiata 6m x 14m z ogrodzonym kojcem dla psów (psy jednak dla nas są bezcenne, więc nie są objęte sprzedażą). W rogu między budynkiem gospodarczo-mieszkalnym a dużą wiatą znajduje się zewnętrzny hydrofor na około 9000l wody, podłączony do studni głębinowej.

Z tyłu budynku gospodarczo - mieszkalnego ogrodzony ogródek z małą, w pełni owocującą winnicą o wymiarach około 30m x 30m.

Na środku podwórka wiąz z 1934 roku, a także przy studni orzech włoski z tego samego roku. Podwórko utwardzone częściowo beton, częściowo gres. Wszystkie budynki , oprócz dużej wiaty (kryta papą) są pokryte blachą. Duża brama wjazdowa sterowana pilotem.

Całość monitorowana. Maszyny rolnicze nie wchodzą w skład oferty sprzedażowej, ale istnieje możliwość zakupu.

Podatek roczny 445 zł, gospodarstwo nieobciążone, czysta księga wieczysta.

Cena wywoławcza:

1.200.000,00 zł do małej negocjacji

Regulamin

Kontakt

664 207 664, 784 419 482
Email: ekopak2005@gmail.com
Gospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk DużyGospodarstwo - siedlisko w gm. Belsk Duży