2C Partners S.A. w upadłości

Syndyk 2C Partners S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 20 grudnia 2022 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 758/20, została ogłoszona upadłość 2C Partners S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Food Quantum Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Food Quantum Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 16 grudnia 2022 r., wydanym w sprawie o sygn. akt WA1M/GU/254/2022, została ogłoszona upadłość Food Quantum Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Solutions.Rent Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Solutions.Rent Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 27 czerwca 2024 r., wydanym w sprawie o sygn. akt WA1M/GU/44/2024, została ogłoszona upadłość Solutions.Rent Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Korboniec Mieciński Sp.J. w upadłości

Syndyk Korboniec Mieciński Sp. j. w upadłości z siedzibą w Piasecznie, zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 28 czerwca 2022 r., wydanym w sprawie o sygn. akt WA1M/GU/142/2022, została ogłoszona upadłość Korboniec Mieciński Sp. j. z siedzibą w Piasecznie. Syndykiem wyznaczono spółkę - KGS Restrukturyzacje Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Green Data Center Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Green Data Center Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 26 maja 2022 r., wydanym w sprawie o sygn. akt WA1M/GU/113/2022, została ogłoszona upadłość Green Data Center Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Open Finance S.A. w upadłości

Syndyk Open Finance S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 4 maja 2022 r., wydanym w sprawie o sygn. akt WA1M/GU/1/2022, została ogłoszona upadłość Open Finance S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Global Expo Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Global Expo Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 28 kwietnia 2022 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 16/21, została ogłoszona upadłość Global Expo Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Top-Trans Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Top-Trans Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 29 marca 2022 r., wydanym w sprawie o sygn. akt WA1M/GU/91/2022, została ogłoszona upadłość Top-Trans Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Konerg Energia S.A. w upadłości

Syndyk Konerg Energia S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 25 października 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 404/21, została ogłoszona upadłość Konerg Energia S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

S11 Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk S11 Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 30 sierpnia 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 30/21, została ogłoszona upadłość S11 Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono spółkę KGS Restrukturyzacje Sp. z o.o.

August Inżynierska Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk August Inżynierska Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 25 sierpnia 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 37/21, została ogłoszona upadłość August Inżynierska Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono spółkę KGS Restrukturyzacje Sp. z o.o.

Strzelecka 26 Kamienica Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Strzelecka 26 Kamienica Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 17 sierpnia 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 756/20, została ogłoszona upadłość Strzelecka 26 Kamienica Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

URSUS S.A. w upadłości

Syndyk URSUS S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 12 lipca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 153/21, została ogłoszona upadłość URSUS S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono spółkę KGS Restrukturyzacje Sp. z o.o. Następnie, postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 21 września 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 153/21, w miejsce dotychczasowego syndyka, wyznaczono syndyka w osobie Pawła Głodka.

Stalowa 41 Kamienica Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Stalowa 41 Kamienica Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 2 lipca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 757/20, została ogłoszona upadłość Stalowa 41 Kamienica Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Ekko Invest Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Ekko Invest Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Piasecznie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 30 marca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 869/20, została ogłoszona upadłość Ekko Invest Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Piasecznie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Jesienne Liście Jolanta Tombarkiewicz Sp. j. w upadłości

Syndyk Jesienne Liście Jolanta Tombarkiewicz Sp. j. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 19 marca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 324/20, została ogłoszona upadłość Jesienne Liście Jolanta Tombarkiewicz Sp. j. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Posso Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Posso Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 12 marca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 1010/20, została ogłoszona upadłość Posso Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Easy House Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Easy House Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 10 marca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 801/20, została ogłoszona upadłość Easy House Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Moleo Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Moleo Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 26 lutego 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 1489/19, została ogłoszona upadłość Moleo Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

ENCO Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk ENCO Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 19 października 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 671/20, została ogłoszona upadłość ENCO Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Joker Film Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Joker Film Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 7 października 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 116/20, została ogłoszona upadłość Joker Film Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Vidi Pharma Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk spółki Vidi Pharma Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 3 września 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 590/20, została ogłoszona upadłość Vidi Pharma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Small Planet Airlines Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Small Planet Airlines Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 2 lipca 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 565/20, została ogłoszona upadłość Small Planet Airlines Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Film Media S.A. w upadłości

Syndyk spółki Film Media S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 29 maja 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 1210/19, została ogłoszona upadłość Film Media S.A. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

RD BUD Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk RD BUD Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 20 lutego 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 1002/19, została ogłoszona upadłość RD BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono spółkę KGS Restrukturyzacje Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (numer KRS 0000811685).

Saba Consulting Sp. z o.o. Development S.K.A. w upadłości

Syndyk Saba Consulting Sp. z o.o. Development S.K.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 20 lutego 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 1318/19, została ogłoszona upadłość Saba Consulting Sp. z o.o. Development S.K.A. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

JMLK - Spedycja Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk spółki JMLK - Spedycja Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 18 lutego 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 991/19, została ogłoszona upadłość JMLK - Spedycja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

ISD Trade Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w upadłości

Syndyk ISD Trade Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 12 listopada 2019 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 663/19, została ogłoszona upadłość ISD Trade Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Best Production Forces Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Best Production Forces Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Pęcicach zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 25 lutego 2019 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 2461/18, została ogłoszona upadłość Best Production Forces Sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Energia dla Firm S.A. w upadłości

Syndyk spółki Energia dla Firm S.A. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 18 grudnia 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1936/18, została ogłoszona upadłość Energia dla Firm S.A. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Grande Sp. z o.o. Sp. komandytowa w upadłości

Syndyk Grande Sp. z o.o. Sp. komandytowa w upadłości z siedzibą w Kozerkach zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 11 września 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1090/18, została ogłoszona upadłość Grande Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Kozerkach. Syndykiem wyznaczono Mikołaja Lenarta.

Frost Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Frost Sp. z o.o. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 3 września 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 484/18, została ogłoszona upadłość Frost Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Eneva Telecom Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Eneva Telecom Sp. z o.o. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 25 maja 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 198/18, została ogłoszona upadłość Eneva Telecom Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Zakłady Mechaniczno-Remontowe i Antykorozji "JUREX" Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Zakładów Mechaniczno-Remontowych i Antykorozji "JUREX" Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 25 stycznia 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1719/17, została ogłoszona upadłość Zakładów Mechaniczno-Remontowych i Antykorozji "JUREX" Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Brickel Polska Finance Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Brickel Polska Finance Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 10 stycznia 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1755/17, została ogłoszona upadłość Brickel Polska Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Mikołaja Lenarta.

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Wybrzeże w upadłości

Syndyk Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej „Wybrzeże” w upadłości z siedzibą w Gdańsku zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, Wydział VI Gospodarczy z dnia 21 listopada 2017 r., wydanym w sprawie o sygn. akt VI GU 596/17 (aktualna sygn. akt VI GUp 213/17), została ogłoszona upadłość Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej „Wybrzeże” z siedzibą w Gdańsku. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Bank Spółdzielczy w Nadarzynie w upadłości

Syndyk Banku Spółdzielczego w Nadarzynie z siedzibą w Nadarzynie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 19 grudnia 2016 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1579/16 (aktualna sygn. akt X GUp 835/16), została ogłoszona upadłość Banku Spółdzielczego w Nadarzynie z siedzibą w Nadarzynie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Kobus Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Kobus Sp. z o.o. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 23 września 2016 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1057/16, została ogłoszona upadłość Kobus Sp. z o.o. z siedzibą w Kobyłce. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Deka Nieruchomości Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej

Postanowieniem z dnia 20 stycznia 2011 r., sygn. akt IX GU 83/10 Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi w Warszawie IX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych ogłosił upadłość Deka Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, obejmującą likwidację majątku dłużnika.

Postanowieniem z dnia 8 września 2017 r., sygn. akt X GUp 14/15 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych ustanowił w postępowaniu upadłościowym Deka Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zarządcę tymczasowego w osobie Pawła Głodka.

Postanowieniem z dnia 15 grudnia 2017 r. wydanym w sprawie o sygn. akt X GUp 14/15, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych w postępowaniu upadłościowym Deka Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie odwołał zarządcę tymczasowego w osobie Pawła Głodka i wyznaczył syndyka masy upadłości w osobie Pawła Głodka (nr licencji doradcy restrukturyzacyjnego nr 657).

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Wołominie w upadłości likwidacyjnej

Syndyk Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych z dnia 19 marca 2015 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 53/15 (aktualna sygn. akt X GUp 87/15), została ogłoszona upadłość Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie obejmująca likwidację majątku upadłego. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.