Szanowni Państwo,
Stanowimy grono osób dysponującymi licencjami zawodowymi syndyka udzielanymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości Rzeczpospolitej Polskiej. Czynnie sprawujemy funkcje tymczasowego nadzorcy sądowego, zarządcy przymusowego, syndyka masy upadłości, nadzorcy sądowego.
0
lat działalności

Obsługujemy postępowania upadłościowe od ponad dziewiętnastu lat.

0
syndyków
Stanowimy grono osób dysponującymi licencjami zawodowymi doradcy restrukturyzacyjnego udzielanymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości Rzeczpospolitej Polskiej.
0
postępowań w toku
Czynnie sprawujemy funkcje tymczasowego nadzorcy sądowego, zarządcy przymusowego, syndyka masy upadłości, nadzorcy sądowego czy też zarządcy w postępowaniach w przedmiocie ogłoszenia upadłości, postępowaniach upadłościowych czy też restrukturyzacyjnych.

Zespół

W naszym zespole znajdują się również specjaliści świadczący usługi z zakresu zarządzania i organizacji oraz analizy i wyceny przedsiębiorstw, sprawujący m.in. funkcje biegłych sądowych oraz skarbowych w różnego rodzaju postępowaniach sądowych i egzekucyjnych. Współpracujmy również z niezależnymi ekspertami z zakresu prawa i ekonomii, których obecność wzbogaca nasz zespół i kompetencje. W efekcie zdobytego dotychczas doświadczenia na polu sporządzania profesjonalnych opinii i wycen na zlecenie sądów i podmiotów prywatnych jesteśmy merytorycznie przygotowani i gotowi do sporządzania na Państwa życzenie wszelkiego rodzaju wycen i analiz.
Lechosław Kochańskilicencja nr 7l.kochanski@syndycy.com.pl
Mikołaj Lenartlicencja nr 1043m.lenart@syndycy.com.pl
Piotr Głodeklicencja nr 102p.glodek@syndycy.com.pl
Marcin Stećlicencja nr 1472m.stec@syndycy.com.pl
Paweł Głodeklicencja nr 657pawel.glodek@syndycy.com.pl
Paweł Siwiklicencja nr 1148p.siwik@syndycy.com.pl

Zapraszamy do współpracy

W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu + 48 22 639 45 55 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.