Szanowni Państwo,
Stanowimy grono osób dysponującymi licencjami zawodowymi syndyka udzielanymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości Rzeczpospolitej Polskiej. Czynnie sprawujemy funkcje tymczasowego nadzorcy sądowego, zarządcy przymusowego, syndyka masy upadłości, nadzorcy sądowego.
0
lat działalności
Obsługujemy postępowania upadłościowe od ponad osiemnastu lat.
0
syndyków
Stanowimy grono osób dysponującymi licencjami zawodowymi doradcy restrukturyzacyjnego udzielanymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości Rzeczpospolitej Polskiej.
0
postępowań w toku
Czynnie sprawujemy funkcje tymczasowego nadzorcy sądowego, zarządcy przymusowego, syndyka masy upadłości, nadzorcy sądowego czy też zarządcy w postępowaniach w przedmiocie ogłoszenia upadłości, postępowaniach upadłościowych czy też restrukturyzacyjnych.

Zespół

W naszym zespole znajdują się również specjaliści świadczący usługi z zakresu zarządzania i organizacji oraz analizy i wyceny przedsiębiorstw, sprawujący m.in. funkcje biegłych sądowych oraz skarbowych w różnego rodzaju postępowaniach sądowych i egzekucyjnych. Współpracujmy również z niezależnymi ekspertami z zakresu prawa i ekonomii, których obecność wzbogaca nasz zespół i kompetencje. W efekcie zdobytego dotychczas doświadczenia na polu sporządzania profesjonalnych opinii i wycen na zlecenie sądów i podmiotów prywatnych jesteśmy merytorycznie przygotowani i gotowi do sporządzania na Państwa życzenie wszelkiego rodzaju wycen i analiz.

Doradztwo

Świadczymy na rzecz naszych Klientów usługi m.in. z zakresu doradztwa biznesowego (consultingowego) i prawnego. W szczególności jesteśmy specjalistami w szeroko rozumianym prawie gospodarczym, w tym prawie upadłościowym i naprawczym.

Opinie

W naszym zespole znajdują się również specjaliści świadczący usługi z zakresu zarządzania i organizacji oraz analizy i wyceny przedsiębiorstw, sprawujący m.in. funkcje biegłych w różnego rodzaju postępowaniach sądowych.

Wyceny

W efekcie zdobytego dotychczas doświadczenia na polu sporządzania profesjonalnych opinii i wycen na zlecenie sądów i osób prywatnych jesteśmy merytorycznie przygotowani i gotowi do sporządzania na Państwa życzenie wszelkiego rodzaju wycen i analiz przedsiębiorstw.

Upadłości

Stanowimy grono osób dysponującymi licencjami zawodowymi syndyka udzielanymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości Rzeczpospolitej Polskiej. Czynnie sprawujemy funkcje tymczasowego nadzorcy sądowego, zarządcy przymusowego, syndyka masy upadłości, nadzorcy sądowego.
Lechosław Kochańskilicencja nr 7l.kochanski@syndycy.com.pl
Mikołaj Lenartlicencja nr 1043m.lenart@syndycy.com.pl
Piotr Głodeklicencja nr 102p.glodek@syndycy.com.pl
Marcin Stećlicencja nr 1472m.stec@syndycy.com.pl
Paweł Głodeklicencja nr 657pawel.glodek@syndycy.com.pl
Paweł Siwiklicencja nr 1148p.siwik@syndycy.com.pl

Zapraszamy do współpracy

W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu + 48 22 639 45 55 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.