Open Finance S.A. w upadłości

Syndyk Open Finance S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 4 maja 2022 r., wydanym w sprawie o sygn. akt WA1M/GU/1/2022, została ogłoszona upadłość Open Finance S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Global Expo Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Global Expo Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 28 kwietnia 2022 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 16/21, została ogłoszona upadłość Global Expo Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Top-Trans Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Top-Trans Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 29 marca 2022 r., wydanym w sprawie o sygn. akt WA1M/GU/91/2022, została ogłoszona upadłość Top-Trans Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Konerg Energia S.A. w upadłości

Syndyk Konerg Energia S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 25 października 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 404/21, została ogłoszona upadłość Konerg Energia S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Mole Mole Sp. z o.o. w likwidacji w upadłości

Syndyk Mole Mole Sp. z o.o. w likwdacji w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 8 października 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 278/21, została ogłoszona upadłość Mole Mole Sp. z o.o. w likwidacji w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

S11 Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk S11 Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 30 sierpnia 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 30/21, została ogłoszona upadłość S11 Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono spółkę KGS Restrukturyzacje Sp. z o.o.

August Inżynierska Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk August Inżynierska Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 25 sierpnia 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 37/21, została ogłoszona upadłość August Inżynierska Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono spółkę KGS Restrukturyzacje Sp. z o.o.

Strzelecka 26 Kamienica Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Strzelecka 26 Kamienica Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 17 sierpnia 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 756/20, została ogłoszona upadłość Strzelecka 26 Kamienica Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

URSUS S.A. w upadłości

Syndyk URSUS S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 12 lipca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 153/21, została ogłoszona upadłość URSUS S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono spółkę KGS Restrukturyzacje Sp. z o.o.

Stalowa 41 Kamienica Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Stalowa 41 Kamienica Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 2 lipca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 757/20, została ogłoszona upadłość Stalowa 41 Kamienica Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

BM Construction Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk BM Construction Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 31 maja 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 10/21, została ogłoszona upadłość BM Construction Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Ekko Invest Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Ekko Invest Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Piasecznie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 30 marca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 869/20, została ogłoszona upadłość Ekko Invest Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Piasecznie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Jesienne Liście Jolanta Tombarkiewicz Sp. j. w upadłości

Syndyk Jesienne Liście Jolanta Tombarkiewicz Sp. j. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 19 marca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 324/20, została ogłoszona upadłość Jesienne Liście Jolanta Tombarkiewicz Sp. j. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Posso Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Posso Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 12 marca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 1010/20, została ogłoszona upadłość Posso Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Easy House Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Easy House Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 10 marca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 801/20, została ogłoszona upadłość Easy House Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

PMP OIL Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk PMP OIL Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 9 marca 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 874/20, została ogłoszona upadłość PMP OIL Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Moleo Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Moleo Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 26 lutego 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 1489/19, została ogłoszona upadłość Moleo Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Master Chef Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk spółki Master Chef Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 2 lutego 2021 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 829/20, została ogłoszona upadłość Master Chef Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Souter Holdings Poland Sp. z o.o. w likwidacji w upadłości

Syndyk spółki Souter Holdings Poland Sp. z o.o. w likwidacji w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 9 listopada 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 771/20, została ogłoszona upadłość Souter Holdings Poland Sp. z o.o. w likwidacji z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

ENCO Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk ENCO Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 19 października 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 671/20, została ogłoszona upadłość ENCO Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Joker Film Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Joker Film Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 7 października 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 116/20, została ogłoszona upadłość Joker Film Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

SE Group Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk SE Group Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Żabieńcu zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 5 października 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 571/20, została ogłoszona upadłość SE Group Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Żabieńcu. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Master Development Retail Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Master Development Retail Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 23 września 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 365/20, została ogłoszona upadłość Master Development Retail Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Wide Med Care Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Wide Med Care Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 9 września 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 12/20, została ogłoszona upadłość Wide Med Care Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Vidi Pharma Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk spółki Vidi Pharma Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 3 września 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 590/20, została ogłoszona upadłość Vidi Pharma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Small Planet Airlines Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Small Planet Airlines Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 2 lipca 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 565/20, została ogłoszona upadłość Small Planet Airlines Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Planet Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Planet Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 17 czerwca 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 769/19, została ogłoszona upadłość Planet Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Film Media S.A. w upadłości

Syndyk spółki Film Media S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 29 maja 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 1210/19, została ogłoszona upadłość Film Media S.A. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Hakamore Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Hakamore Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 14 maja 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 1158/19, została ogłoszona upadłość Hakamore Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

HPCI Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk HPCI Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 27 kwietnia 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 9/20, została ogłoszona upadłość HPCI Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono spółkę KGS Restrukturyzacje Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (numer KRS 0000811685).

Sigma Real Estate Sp. z o.o. S.K.A. w upadłości

Syndyk Sigma Real Estate Sp. z o.o. S.K.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 8 kwietnia 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 4/20, została ogłoszona upadłość Sigma Real Estate Sp. z o.o. S.K.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

QPS Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk QPS Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Regułach zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 5 marca 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 1004/19, została ogłoszona upadłość QPS Sp. z o.o. z siedzibą w Regułach. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

RD BUD Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk RD BUD Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 20 lutego 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 1002/19, została ogłoszona upadłość RD BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono spółkę KGS Restrukturyzacje Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (numer KRS 0000811685).

Saba Consulting Sp. z o.o. Development S.K.A. w upadłości

Syndyk Saba Consulting Sp. z o.o. Development S.K.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 20 lutego 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 1318/19, została ogłoszona upadłość Saba Consulting Sp. z o.o. Development S.K.A. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

JMLK - Spedycja Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk spółki JMLK - Spedycja Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 18 lutego 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 991/19, została ogłoszona upadłość JMLK - Spedycja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Magdalena Głaz prowadząca działalność gospodarczą pod firmą EM Magdalena Głaz w upadłości

Syndyk Magdaleny Głaz prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą EM Magdalena Głaz w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 7 stycznia 2020 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 773/19, została ogłoszona upadłość Magdaleny Głaz prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą EM Magdalena Głaz z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

ISD Trade Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w upadłości

Syndyk ISD Trade Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 12 listopada 2019 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XVIII GU 663/19, została ogłoszona upadłość ISD Trade Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

3 A Service Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk 3 A Service Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 11 września 2019 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 558/19, została ogłoszona upadłość 3 A Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

W.M. Meat Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk W.M. Meat Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 11 września 2019 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 71/19, została ogłoszona upadłość W.M. Meat Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Danuta Zychowicz i Tadeusz Wąsik - wspólnicy spółki cywilnej ERRA S.C. z siedzibą w Warszawie

Syndyk masy upadłości Danuty Zychowicz i Tadeusza Wąsika (zwanych dalej także „Upadłymi”) wspólników spółki cywilnej ERRA S.C. z siedzibą w Warszawie zawiadamia, (i) że Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 9 września 2019 roku wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 207/19 ogłosił upadłość Danuty Zychowicz prowadzącej działalność gospodarczą jako wspólnik spółki cywilnej pod firmą: „Danuta Zychowicz wspólnik spółki cywilnej”, NIP: 5251123932 oraz (ii) że Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 9 września 2019 roku wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 205/19 ogłosił upadłość Tadeusza Wąsika prowadzącego działalność gospodarczą jako wspólnik spółki cywilnej pod firmą: „Tadeusz Wąsik wspólnik spółki cywilnej”, NIP: 5221531997.

Następnie, postanowieniem z dnia 24 września 2019 r. połączono obie sprawy do wspólnego rozpoznania. Sprawa toczy się pod sygn. akt: XIX GUp 1220/19. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka (numer licencji doradcy restrukturyzacyjnego 657).

Grzegorz Kierzkowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą REDAN Kierzkowski Grzegorz w upadłości

Syndyk Grzegorza Kierzkowskiego prowadzącego działalność pod firmą REDAN Kierzkowski Grzegorz w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 3 lipca 2019 r., wydanym w sprawie o sygn. akt XIX GU 201/19, została ogłoszona upadłość Grzegorza Kierzkowskiego prowadzącego działalność pod firmą REDAN Kierzkowski Grzegorz z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Igloo Building Supplies Poland Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Igloo Building Supplies Poland Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 28 maja 2019 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 199/19, została ogłoszona upadłość Igloo Building Supplies Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

ISW Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk ISW Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 24 maja 2019 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 2702/18, została ogłoszona upadłość ISW Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Samuri Investments Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Samuri Investments Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 17 kwietnia 2019 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 2157/18, została ogłoszona upadłość Samuri Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Best Production Forces Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Best Production Forces Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Pęcicach zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 25 lutego 2019 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 2461/18, została ogłoszona upadłość Best Production Forces Sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Lorien Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Lorien Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 29 stycznia 2019 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1789/18, została ogłoszona upadłość Lorien Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Energia dla Firm S.A. w upadłości

Syndyk spółki Energia dla Firm S.A. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 18 grudnia 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1936/18, została ogłoszona upadłość Energia dla Firm S.A. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Hussar Transport S.A. w upadłości

Syndyk Hussar Transport S.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 16 października 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1821/18, została ogłoszona upadłość Hussar Transport S.A. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Mostova Business & Conference Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Mostova Business & Conference Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 20 września 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 990/18, została ogłoszona upadłość Mostova Business & Conference Sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Grande Sp. z o.o. Sp. komandytowa w upadłości

Syndyk Grande Sp. z o.o. Sp. komandytowa w upadłości z siedzibą w Kozerkach zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 11 września 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1090/18, została ogłoszona upadłość Grande Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Kozerkach. Syndykiem wyznaczono Mikołaja Lenarta.

Frost Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Frost Sp. z o.o. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 3 września 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 484/18, została ogłoszona upadłość Frost Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Bastion Venture Fund Sp. z o.o. S.K.A. w upadłości

Syndyk Bastion Venture Fund Sp. z o.o. S.K.A. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 31 lipca 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 526/18, została ogłoszona upadłość Bastion Venture Fund Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Eneva Telecom Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Eneva Telecom Sp. z o.o. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 25 maja 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 198/18, została ogłoszona upadłość Eneva Telecom Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

BPI Polska Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk BPI Polska Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 10 maja 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 358/18, została ogłoszona upadłość BPI Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Przedsiębiorstwo Handlowe "IMEX" Norko Tadeusz, Norko Barbara Sp. j. w upadłości

Syndyk Przedsiębiorstwa Handlowego "IMEX" Norko Tadeusz, Norko Barbara Sp. j. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 18 kwietnia 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 2318/17, została ogłoszona upadłość Przedsiębiorstwa Handlowego "IMEX" Norko Tadeusz, Norko Barbara Sp. j. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Siwika.

Sequence Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Sequence Sp. z o.o. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 18 kwietnia 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 213/18, została ogłoszona upadłość Sequence Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Zakłady Mechaniczno-Remontowe i Antykorozji "JUREX" Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Zakładów Mechaniczno-Remontowych i Antykorozji "JUREX" Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 25 stycznia 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1719/17, została ogłoszona upadłość Zakładów Mechaniczno-Remontowych i Antykorozji "JUREX" Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Brickel Polska Finance Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Brickel Polska Finance Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 10 stycznia 2018 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1755/17, została ogłoszona upadłość Brickel Polska Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Mikołaja Lenarta.

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Wybrzeże w upadłości

Syndyk Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej „Wybrzeże” w upadłości z siedzibą w Gdańsku zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, Wydział VI Gospodarczy z dnia 21 listopada 2017 r., wydanym w sprawie o sygn. akt VI GU 596/17 (aktualna sygn. akt VI GUp 213/17), została ogłoszona upadłość Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej „Wybrzeże” z siedzibą w Gdańsku. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Dol-Dom Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Dol-Dom Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 26 lipca 2017 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 398/17, została ogłoszona upadłość Dol-Dom Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Mikołaja Lenarta.

Polskie Autobusy Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Polskie Autobusy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 11 lipca 2017 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 609/17, została ogłoszona upadłość Polskie Autobusy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Laboratoria RH+ Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Laboratoria RH+ Sp. z o.o. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 21 marca 2017 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1725/16, została ogłoszona upadłość Laboratoria RH+ Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

BAJ-PROS Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk BAJ-PROS Sp. z o.o. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 10 marca 2017 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1021/16, została ogłoszona upadłość BAJ-PROS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Bank Spółdzielczy w Nadarzynie w upadłości

Syndyk Banku Spółdzielczego w Nadarzynie z siedzibą w Nadarzynie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 19 grudnia 2016 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1579/16 (aktualna sygn. akt X GUp 835/16), została ogłoszona upadłość Banku Spółdzielczego w Nadarzynie z siedzibą w Nadarzynie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Kobus Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Kobus Sp. z o.o. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 23 września 2016 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1057/16, została ogłoszona upadłość Kobus Sp. z o.o. z siedzibą w Kobyłce. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

TBA Express Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk TBA Express Sp. z o.o. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 13 września 2016 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 951/16, została ogłoszona upadłość TBA Express Sp. z o.o. z siedzibą w Markach. Syndykiem wyznaczono Pawła Głodka.

Jarosław Zalewski p.d.g. pod firmą "Piekarnia Mazowiecka" Jarosław Zalewski w upadłości

Syndyk Jarosława Zalewskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą "Piekarnia Mazowiecka" Jarosław Zalewski zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 7 lipca 2016 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 165/16, została ogłoszona upadłość Jarosława Zalewskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą "Piekarnia Mazowiecka" Jarosław Zalewski. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Panamed Sp. z o.o. w upadłości

Syndyk Panamed Sp. z o.o. zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 18 kwietnia 2016 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 256/16, została ogłoszona upadłość Panamed Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Piotra Głodka.

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa "Polska" w upadłości

Syndyk Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej "Polska" z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 13 kwietnia 2016 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 243/16 (aktualna sygn. akt X GUp 214/16), została ogłoszona upadłość Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej "Polska" z siedzibą w Warszawie. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Jacek Gierej p.d.g. pod firmą Jacek Gierej w upadłości likwidacyjnej

Syndyk masy upadłości Jacka Gierej prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Jacek Gierej w Markach zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych z dnia 26 stycznia 2016 r., wydanym w sprawie o sygnaturze akt X GU 890/15, została ogłoszona upadłość Jacka Gierej prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Jacek Gierej w Markach obejmująca likwidację majątku dłużnika. Syndykiem masy upadłości wyznaczono Piotra Głodka.

Deka Nieruchomości Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej

Postanowieniem z dnia 20 stycznia 2011 r., sygn. akt IX GU 83/10 Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi w Warszawie IX Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych ogłosił upadłość Deka Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, obejmującą likwidację majątku dłużnika.

Postanowieniem z dnia 8 września 2017 r., sygn. akt X GUp 14/15 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych ustanowił w postępowaniu upadłościowym Deka Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zarządcę tymczasowego w osobie Pawła Głodka.

Postanowieniem z dnia 15 grudnia 2017 r. wydanym w sprawie o sygn. akt X GUp 14/15, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych w postępowaniu upadłościowym Deka Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie odwołał zarządcę tymczasowego w osobie Pawła Głodka i wyznaczył syndyka masy upadłości w osobie Pawła Głodka (nr licencji doradcy restrukturyzacyjnego nr 657).

Daras Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej

Syndyk masy upadłości Daras Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych z dnia 15 października 2015 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 1076/15 (aktualna sygnatura X GUp 523/15), została ogłoszona upadłość Daras Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, obejmująca likwidację majątku upadłego. Syndykiem masy upadłości wyznaczono Pawła Głodka.

Kobus S.A. w upadłości likwidacyjnej

Syndyk masy upadłości Kobus S.A. z siedzibą w Zielonce zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych z dnia 17 kwietnia 2015 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 265/15 (aktualna sygn. akt X GUp 165/15), została ogłoszona upadłość Kobus S.A. z siedzibą w Zielonce, obejmująca likwidację majątku dłużnika. Syndykiem masy upadłości wyznaczono Pawła Głodek.

Dolnośląskie Surowce Skalne S.A. w upadłości likwidacyjnej

Syndyk masy upadłości Dolnośląskie Surowce Skalne S.A. z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych z dnia 20 lutego 2015 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 225/15 (aktualna sygn. akt X GUp 103/15), została ogłoszona upadłość Dolnośląskie Surowce Skalne S.A. z siedzibą w Warszawie, obejmująca likwidację majątku dłużnika. Syndykiem masy upadłości wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa w Wołominie w upadłości likwidacyjnej

Syndyk Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych z dnia 19 marca 2015 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 53/15 (aktualna sygn. akt X GUp 87/15), została ogłoszona upadłość Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie obejmująca likwidację majątku upadłego. Syndykiem wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Tomasz Ryczałek p. d. g. Tele Thomas w upadłości układowej

Nadzorca sądowy Tomasza Ryczałek prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Tele Thomas zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy w Warszawie, Sąd Gospodarczy, X Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych z dnia 6 listopada 2014 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 185/14, została ogłoszona upadłość Tomasza Ryczałek prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Tele Thomas, z możliwością zawarcia układu. Nadzorcą sądowym wyznaczono Piotra Głodka.

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Wspólnota w Gdańsku w upadłości likwidacyjnej

Zarządca Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej Wspólnota w Gdańsku zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, Wydział VI Gospodarczy z dnia 26 września 2014 r., godzina 13:45, wydanym w sprawie o sygn. akt VI GU 131/14 (aktualna sygn. akt VI GUp 25/14), została ogłoszona upadłość Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej Wspólnota w Gdańsku z możliwością zawarcia układu (KRS: 0000039345). Zarządcą wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Postanowieniem Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku, Wydział VI Gospodarczy z dnia 20 listopada 2014 r., godzina 14:00, wydanym w sprawie o sygn. akt VI GUp 25/14, nastąpiła zmiana sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej Wspólnota w Gdańsku z postępowania z możliwością zawarcia układu na postępowanie obejmujące likwidację majątku upadłego. Z funkcji zarządcy odwołano Lechosława Kochańskiego i wyznaczono syndyka masy upadłości w osobie Lechosława Kochańskiego.

Korsa Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej

Syndyk masy upadłości "KORSA" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zawiadamia, że postanowieniem Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, Wydział X Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych z dnia 29 kwietnia 2014 r., wydanym w sprawie o sygn. akt X GU 223/14 (aktualna sygn. akt X GUp 33/14), została ogłoszona upadłość "KORSA" Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, obejmująca likwidację majątku dłużnika. Syndykiem masy upadłości wyznaczono Lechosława Kochańskiego.

Miejsce przechowywania dokumentacji upadłego:

Acta Nova sp. z o.o.
ul. Bandurskiego 96/3
71-685 Szczecin